vendo erp logo 2019

VENDO.365 przeznaczone jest dla:
 • dla firm handlowych oraz usługowych,
 • dla firm zmieniających niejednokrotnie lokalizacje swoich punktów sprzedaży,
 • dla firmy, która nie planują budować i zarządzać własną serwerownią i siecią,
 • dla firm, które chciałaby pracować na nowoczesnym wysokiej klasy rozwiązaniu do zarządzania firmą ale koszty poniesione na jego wdrożenie planują przeznaczyć na inne cele,
 • dla firm, które dbają o to, żeby ich dane w systemach były odpowiednio zabezpieczone oraz zgodne z aktualnymi zmianami prawnymi.

vendo 365

VENDO.365 to:

 • Skalowalność
  Każdy użytkownik chmury na pewno doceni swobodę i pozytywne aspekty dynamicznego przydzielania zasobów, gdy tylko okażą się potrzebne. Dzięki temu nie trzeba płacić za utrzymanie infrastruktury „na wszelki wypadek”
 • Dostępność
  Usługi w chmurze są dostępne praktycznie z każdego komputera podłączonego do internetu. W tradycyjnym modelu korzystania z aplikacji instalowanych na stanowiskach pracy i licencjonowanych zależnie od ich liczby uzyskanie podobnej funkcjonalności jest po prostu niemożliwe
 • Wydajność
  Centra obliczeniowe, będące największymi chmurami publicznymi, oferują moc nieosiągalną dla nawet najbardziej rozbudowanej stacji roboczej.
 • Elastyczność
  Zamiast kupować nowe serwery, dbać o ich prawidłową konfigurację, zgodność z istniejącymi rozwiązaniami itp., można skorzystać z gotowych usług w chmurze.
 • Niezawodność
  W tradycyjnym modelu korzystania z aplikacji awaria jednego z komputerów w firmie zmniejsza ogólną wydajność. W chmurze nie ma czegoś takiego jak awaria stacji roboczej. Oczywiście, serwery w centrach danych również się psują, ale zadania realizowane przez jednostki, które uległy awarii, są natychmiast przejmowane przez inne maszyny.


Vendo.365 w chmurze obliczeniowej to sprawdzony sposób korzystania z systemu do zarządzania przedsiębiorstwem bez utrzymania własnej infrastruktury serwerowej. Dzięki VENDO.365 pozbywasz się stałych kosztów utrzymania i serwisu lokalnego informatyka. Oznacza to propozycję - bez kupowania i inwestycji początkowej w hardware i systemy operacyjne oraz bazodanowe. Dzięki VENDO.365 masz dostęp do swojego systemu przez 24/7/365 z każdego miejsca i w bardzo przystępnej cenie.

Chmura obliczeniowa (ang. cloud computing) jest modelem przetwarzania danych, który opiera się na możliwości korzystania z VENDO.365 za pośrednictwem sieci Internet. Oznacza to, że oprogramowanie rozumiane jest jako usługa, do której użytkownicy otrzymują dostęp, bez potrzeby zakupu licencji, utrzymania infrastruktury informatycznej bądź instalacji Vendo.365 na własnych serwerach. CFI Systemy Informatyczne dostarcza platformę chmurową oraz dba o jej zabezpieczenie, sprzęt i utrzymanie.

VENDO.365 to sprawdzony sposób korzystania z systemu do zarządzania przedsiębiorstwem bez utrzymania własnej infrastruktury serwisowej.

Więcej szczegółów -> https://www.vendo365.pl/