baner BS

to firma powstała z połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w nowoczesnych własnych rozwiązaniach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.
 
grafika bs
W ofercie firmy znajdują się rozwiązania dedykowanych wielu konkretnym potrzebom. Niektóre z nich np. system PROLIB przeznaczony do kompleksowej obsługi bibliotek pozycjonuje nas na pierwszym miejscu wśród polskich dostawców rozwiązań informatycznych dla bibliotek i archiwów. Posiadamy również ofertę własnych rozwiązań wykorzystujących technologię JAVA Computing, a najważniejsze z nich to m.in.: system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem (ERP), system do obsługi portów lotniczych, aplikacje przeznaczone do monitorowania i zliczania wydruków oraz kopii dokumentów. Posiadamy także markę programów Quatra wspierających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. W swoich rozwiązaniach kładziemy nacisk na innowacyjność, doskonalenie najnowszych technologii IT oraz rozwój umiejętności naszych pracowników. Dzięki temu oferujemy najlepsze rozwiązania wspomagające rozwój biznesu naszych Klientów.
 
 
Nasi Klienci to międzynarodowe korporacje, duże spółki krajowe, ale także mniejsze organizacje i instytucje, które dzięki naszym rozwiązaniom informatycznym mają możliwość zwiększenia swojej efektywności.

 

 

stopka