rambase erp 2021RamBase to kompletne rozwiązanie ERP dla branży produkcyjnej i hurtowej. RamBase jest w chmurze, integruje wszystkie źródła informacji, łączy procesy i jest stworzone dla wymagających użytkowników. I oczywiście: zawsze jest dostępny online na komputerze, tablecie, smartfonie, z dowolnego miejsca na ziemi.
 
RamBase jest własnością Hatteland i był kluczowym czynnikiem w 40-letniej historii sukcesu firmy – zbudowanym dla chmury i jednym z pierwszych systemów ERP działających w chmurze. Stale rozwijany przez oddany zespół w celu zaspokojenia potrzeb klientów.
 
RamBase Cloud ERP jest dostarczany jako oprogramowanie w formie usługi (SaaS) za pośrednictwem chronionego przed EMP centrum danych w Norwegii, strzeżonego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z pełną kopią zapasową i nadmiarowością, chroniąc cenne dane biznesowe.
 
Całe centrum danych, w tym podziemny obiekt zawierający kluczowe elementy infrastruktury, jest obsługiwane przez EMP Secure i jest zbudowane jako schron przeciwbombowy. Dzięki pełnemu monitorowaniu obszaru bezpieczeństwa, infrastruktury i operacji przez nasze Security Operations Center (SOC), możemy zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa IT, którego potrzebują użytkownicy.
 
Zalety Rambase Cloud ERP:

Jedna wersja systemu

Regularnie publikowane nowe funkcje

Stabilne i bezpieczne rozwiązanie ERP w chmurze

Platforma integracyjna API

Elastyczny model subskrypcji