Oracle Cloud Applications - kompletna platforma chmurowa SaaS nowej generacji
 
Jako globalny dostawca biznesowych rozwiązań do przetwarzania w chmurze, Oracle pomaga przedsiębiorstwom każdej wielkości w transformacji cyfrowej. Środowisko Oracle Cloud Applications udostępnia najnowocześniejsze funkcje z zakresu oprogramowania dla biznesu oferowanych jako usługa.

Oracle pomaga klientom opracowywać strategiczne plany rozwoju i realizować lub kontynuować migrację do chmury z dowolnego środowiska. Może to być nowa chmura, starszy system, a także implementacja hybrydowa. Kompletne, zintegrowane rozwiązanie Oracle ułatwia firmom rozpoczęcie korzystania z chmury, a dodatkowo upraszcza rozbudowę w miarę rozwoju działalności. Oferowane przez Oracle pakiety aplikacji opierają się na najnowszych i przyszłościowych technologiach, takich jak sztuczna inteligencja, automatyczne uczenie, łańcuch bloków (blockchain) i Wszechobecny Internet (Internet of Things, IoT), co pozwala firmom wyróżnić się na rynku i generować korzyści dla klientów.

Inteligentne aplikacje udostępniane w chmurze

Kompletny pakiet aplikacji Oracle w chmurze umożliwia przedsiębiorstwom każdej wielkości wykonywanie operacji obejmujących całą firmę w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. W aplikacje wbudowane są nowoczesne najlepsze procedury i oparte na danych analizy. Klienci mogą skorzystać z subskrypcji ponad tysiąca aplikacji oferowanych w postaci oprogramowania jako usługi (SaaS), w tym rozwiązań do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa i zasobami ludzkimi, jego wydajnością, łańcuchem dostaw oraz procesem obsługi klienta. Aplikacje biznesowe Oracle obsługują wszystkie scenariusze funkcjonowania w chmurze, klienci mogą więc używać również innych usług chmurowych oraz zintegrować nowe środowisko z dotychczasowymi systemami. Oracle oferuje aplikacje specjalistyczne do obsługi podstawowych obszarów działalności firm z ponad dwudziestu branż.

Zintegrowana platforma chmurowa

Platforma Oracle Cloud pozwala programistom, specjalistom ds. informatycznych i liderom biznesu opracowywać, rozbudowywać, łączyć i zabezpieczać aplikacje chmurowe, udostępniać dane i pozyskiwać informacje z aplikacji i urządzeń. Dzięki najbardziej wszechstronnej i otwartej platformie oferowanej, jako usługa (PaaS) firmy mogą szybciej wprowadzać innowacje, zwiększać produktywność, obniżać koszty i czerpać korzyści z rozbudowanych funkcji zabezpieczeń. Platforma Oracle Cloud udostępnia takie same możliwości w chmurze i w systemach lokalnych, zapewnia, więc najszerszy wybór i najbardziej elastyczny dostęp.

Nowe technologie dla biznesu

Oracle rozwija narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, automatycznym uczeniu, rzeczywistości rozszerzonej, łańcuchu bloków, Wszechobecnym Internecie i technologiach paneli operatorskich, które mają pomóc klientom w wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych i opracowywaniu własnych innowacyjnych produktów i usług. Jako pionier w dziedzinie platform Wszechobecnego Internetu firma Oracle wykorzystuje w ich ramach sztuczną inteligencję, aby ułatwić klientom zarządzanie zasobami fizycznymi i zwiększyć wydajność pracowników. Łańcuch bloków jest używany w takich obszarach jak budowanie lojalności klienta, zaopatrzenie i zarządzanie tożsamością.

Szybsza transformacja cyfrowa

Dzięki aplikacjom Oracle Cloud przedsiębiorstwa mogą szybciej wprowadzać innowacje, zwiększać zaangażowanie klientów, podnosić efektywność procesów biznesowych i przyspieszyć transformację cyfrową. Oracle jest partnerem w dziedzinie technologii biznesowych, który pomaga firmom w przygotowaniu się na przyszłość już dziś.

Nowoczesny i przyjazny interfejs użytkownika

Aplikacje Oracle Cloud są wyposażone w nowoczesny i przyjazny interfejs, który każdy z użytkowników może skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami. Aplikacje są dostępne na dowolnym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę i nie wymagają instalacji żadenego dodatkowego oprogramowania, aby z nich korzystać.

Oracle Cloud Applications
 
Responsywny wygląd jest spójny dla wszystkich typów urządzeń - telefonów, tabletów i urządzeń stacjonarnych.

Pełny opis pakietu można znaleźć TUTAJ