O IT.integro


IT.integro działa na rynku technologicznym już ponad 30 lat, zajmując się projektami związanymi z systemem ERP. Firma jest strategicznym Partnerem Microsoft w Polsce, specjalizującym się nie tylko we wdrożeniach oprogramowania Dynamics 365 Business Central, ale także edukacji przedsiębiorców w zakresie technologii dla biznesu oraz opracowywaniu autorskich aplikacji dodanych.


W swoim portfolio produktów ma już ponad 20 certyfikowanych rozwiązań dostępnych na platformie Microsoft AppSource.

 
Projekty międzynarodowe i lokalne

IT.integro zajmuje się projektami wdrożeniowymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Zrealizowało dotychczas projekty w ponad 70 krajach na kilku kontynentach. W swoim dorobku posiada również aplikacje Global Integration Apps - rozszerzenia systemu Dynamics 365 Business Central, dedykowane grupom kapitałowym i organizacjom wielofirmowym. Dodatkowe rozwiązania takie jak Master Data Management System, Advanced Intercompany i Intercompany Insights mogły powstać dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu w czasie realizacji globalnych wdrożeń.
 
Co wyróżnia IT.integro?
 
Know-how
Znajomość technologii i doświadczenie wynikające z 30 lat funkcjonowania na rynku - zarówno polskim, jak i rynkach zagranicznych na kilku kontynentach.
 
Kompetencje
IT.integro tworzy około 230 pracowników. Firma dysponuje wiedzą kilkunastu zespołów projektowych - profesjonalnych konsultantów, programistów, pracowników wsparcia oraz specjalistów IT.
 
Szeroka oferta
Organizacja specjalizuje się w projektach krajowych i międzynarodowych, upgrade'ach systemu ERP, szkoleniach użytkowników, audytach, projektach typu roll-out. Oferuje również usługi z wdrażania rozwiązań chmurowych.
 
Największy Service Desk
Klienci mogą liczyć na wsparcie ze strony najbardziej licznego w Polsce zespołu Service Desk, który miał okazję zrealizować już dotychczas kilkadziesiąt tysięcy zleceń serwisowych.
 
Nagrody
IT.integro dzięki wiedzy i doświadczeniu swoich ekspertów otrzymało dotychczas wiele wyróżnień - w tym licznych przyznanych przez Microsoft. W dorobku firmy można znaleźć takie tytuły, jak Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning czy Microsoft Dynamics Regional Partner for Central and Eastern Europe of the Year. Organizacja znalazła się również w gronie laureatów takich plebiscytów, jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbes'a czy Przedsiębiorstwo FairPlay.
 

dynamics nav laptop

 

 intercompany insights