1enova365 kompleksowe rozwiazanie ERP banner
 
enova365 – oprogramowanie ERP dla rozwoju biznesu
 
enova365 to nowoczesne oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. enova365 to rozwiązanie zaprojektowane dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa docenione przez ponad 10 tys. polskich przedsiębiorców.

System tworzony jest przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Stała ekipa projektowa gwarantuje doskonałą jakość i szybki rozwój funkcjonalności, a współpraca z konsultantami merytorycznymi wywodzącymi się z grona aktualnych bądź potencjalnych użytkowników aplikacji, gwarantuje możliwość wychodzenia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów.
 
enova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o biznesowe know-how. Realizacja codziennych obowiązków przedsiębiorstwa zostaje w procesie wdrożenia przeniesiona do otoczenia komputerowego. System ma trzywarstwową konstrukcję. Informacje są przechowywane w bazie danych, kontekst dla informacji zapisywanych w systemie zapewnia rozwijana logika biznesowa, a dostęp do nich umożliwia funkcjonalny interfejs. Program jest instalowany stacjonarnie oraz dostępny w chmurze. Dzięki dedykowanym interfejsom można z niego korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności, logiki biznesowej pozostaje taki sam.
 
enova365 wspiera każdy obszar firmy i odpowiada na potrzeby każdego biznesu!
 
grafika moduly ikony procesyenova365 składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy. enova365 wspiera efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w obszarze HR, stanowi ergonomiczne i nowoczesne narzędzie w dla księgowości, wspiera kierowanie procesami sprzedaży oraz obsługę zamówień w obszarze handlowym, logistyki oraz zarządzania magazynem, a także procesy kreowania i utrzymywania relacji z klientami w CRM. enova365 to również usprawnienie procesów przepływu pracy dzięki rozwiązaniu Workflow, który umożliwia koordynowanie złożonych działań realizowanych w systemie w różnych departamentach przedsiębiorstwa. Obszar analityki i raportowania – enova365 BI pozwala natomiast zamieniać dane w wiedzę co optymalizuje procesy biznesowe oraz zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Oprócz modułów o charakterze uniwersalnym (np. Księgowość, Kadry Płace, Handel, CRM), które doskonale spełniają się w większości przedsiębiorstw, oprogramowanie enova365 można rozbudować o szereg aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż (np. sprzedaż internetowa, produkcja czy spedycja).