1obszary dzialania banner
 
enova365 – systemowy rozwój Twojej firmy
 
enova365 to nowoczesne oprogramowanie ERP, przeznaczone do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwami lub instytucjami. Zostało zaprojektowane dla poprawy wydajności operacyjnej Twojej firmy. Każdego dnia z enova365 korzysta ponad 18009 organizacji i aż 88% Klientów poleciłoby enova365 innym firmom.

System enova365 został stworzony w 2002 roku i od tego czasu nieustająco się rozwija. Stały zespół projektowy gwarantuje doskonałą jakość i szybki rozwój funkcjonalności, a współpraca z konsultantami merytorycznymi wywodzącymi się z grona aktualnych bądź potencjalnych użytkowników aplikacji, gwarantuje możliwość wychodzenia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów. Co ważne, enova365 dostosowana jest do bieżących zmian w przepisach, a aktualizacje oprogramowania dla jego użytkowników są bezpłatne w ramach gwarancji.

enova365 obejmuje ponad 60 modułów, które pomogą Twojemu przedsiębiorstwu budować spójne środowisko informatyczne w oparciu o biznesowe know-how. Realizacja codziennych obowiązków firmy zostanie w procesie wdrożenia przeniesiona do otoczenia komputerowego. Program może zostać udostępniony w chmurze lub być zainstalowany stacjonarnie. Dzięki dedykowanym interfejsom możesz z niego korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego, zarówno w systemie Android jak i iOS. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, funkcjonalności oraz logiki biznesowej pozostaje taki sam.

enova365 wspiera wszystkie obszary firmy i odpowiada na potrzeby każdego biznesu!
 

grafika moduly ikony procesy

enova365 składa się ze zintegrowanych i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji oraz wspomaga występujące w jego obrębie procesy:

- efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w obszarze HR,

- ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowości, 

- kierowanie procesami sprzedaży,

- obsługę zamówień w obszarze handlowym, logistyki oraz zarządzania magazynem, 

- procesy kreowania i utrzymywania relacji z klientami w CRM.

enova365 usprawnia procesy przepływu pracy dzięki rozwiązaniu Workflow, który umożliwia koordynowanie złożonych działań realizowanych w systemie w różnych departamentach przedsiębiorstwa. Obszar analityki i raportowania – enova365 Business Intelligence pozwala natomiast zamieniać dane w wiedzę, co optymalizuje procesy biznesowe oraz zwiększa konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Oprócz modułów o charakterze uniwersalnym (np. Finanse i księgowość, Kadry Pałce i HR, Handel i magazyn, Sprzedaż i CRM), które doskonale spełniają się w większości przedsiębiorstw, oprogramowanie enova365 można rozbudować o szereg aplikacji dedykowanych dla konkretnych branż (np. sprzedaż internetowa, produkcja czy spedycja).